Vi firar Halloween!

En vecka kvar av oktober! Tiden går fort när man har roligt, kylan kom över en natt och det skapar behov av både värme och närhet! Man vill ha mer av allt helt enkelt! 😉 Finns det något härligare än en varm bubblande jacuzzi när temperaturen visar minusgrader? Föreställ dig en sexig tjej att bada med så har du den perfekta starten (eller avslutet?) på din kväll! Som jag skrev i mitt tidigare inlägg så nalkas Halloween! Dags att träffa alla våra tjejer i sina sexiga maskerad utstyrslar, redo att ge er en helg att minnas! Halloween infaller alltid den 31:a oktober, vilket i år är en söndag, men givetvis firar vi Halloween på Club KINO hela helgen! 😀

Vi firar Halloween
Vi firar Halloween

Kinky Queen!

Allt fler gäster upplever jag, frågar om Kinky rummet. Man är helt enkelt nyfiken på dominans, lite hårdare tag, man går igång på tanken att vara undergiven och låta någon annan ta kommandot. En Domina som beordrar och ser till att du lyder, kanske vill du bli både ”straffad”, piskad, bunden eller vad ni kommer överens om. För det gäller att du som gäst, är tydlig med dina önskemål för att din session ska bli så lyckad och önskvärd som möjligt. Vi har fler tjejer som kan ta sig an dig som gäst för en Kinky session, men jag skulle nog säga att Tess är våran absoluta Kinky Queen och mest ”nischad” inom detta område. Någon som inte är rädd för att ta i, någon som helt enkelt går igång på att du lyder hennes minsta vink! 😉

 

Vi firar Halloween

Här i Sverige har många svårt att skilja på Alla Helgona helgen och Halloween, inte så konstigt egentligen då de ligger nära varandra i tiden och både har med anknytning till döden att göra. Men Halloween kommer ursprungligen ifrån Irland och Skottland, via USA där det idag är en av de största helgerna. Som vanligt tar vi efter här i Sverige och idag är butikerna ordentligt utsmyckade och säljer både produkter och maskeraddräkter med tillbehör. Många nattklubbar brukar ta tillfället i akt och arrangera stora events, med tanke på vad som ligger bakom oss med alla restriktioner så har jag en känsla av att denna helg blir händelserik. Även här hos oss såklart,  Vi firar Halloween! Vågar ni missa ett sådant tillfälle? Kanske tar våra tjejer med er på spökjakt nere bland våra privatrum… 😉

Vi firar Halloween

Ny vecka, Halloween på ingång och på  lördag ställer vi tillbaka klockan. Kom och njut av nattlivet med Tess, Nina och alla våra andra sexiga flickor! 😉 

Puss Kenzie