It´s showtime baby!

Jag älskar ju att se när våra tjejer dansar, sättet de rör sig och hur alla har sina egna dansstilar. Just i början på kvällen då det ofta är lite lugnare är det många som värmer upp genom att stretcha, dansa och testa lie olika trix på stången. Vissa går poledance kurser och är riktigt duktiga! Tidigare ikväll passade jag på att filma och ta några bilder på Lexie innan det hann komma gäster! Det var länge sedan jag fick fota henne så Enjoy! :*

(Musik: TroyBoi – Afterhours feat. Diplo & Nina Sky ) 

Natten vi lämnade bakom oss bjöd på massor av partyglada  män som ville se våra heta flickor dansa och bjuda på show! Visserligen har vi börjat märka av semestertider men just igår verkade det vara här i Stockholm semestrarna ägde rum! kul! Hoppas ni hade trevligt! 🙂 Ofta har vi gäster ända fram till morgontimmarna och vissa går till och med till jobbet direkt efteråt! Trevligt avslut på en natt eller kanske rent utav trevlig början på en lång dag? 😉 Själv älskar jag att få bada jacuzzi just under morgontimmarna, att mysa till det med en härlig man som jag kan drömma om sedan. För man sover fantastiskt skönt sedan när man kommer hem efter att ha ägnat en eller ett par timmar i en utav våra jacuzzin! Så varför inte starta kvällen med show och avsluta med bubbel?

Än har natten knappt börjat vilket innebär att vi har många timmar på oss att ge er en riktigt het upplevelse här på Club KINO! Kom in och spendera din tid med mig så ska jag se till att bjuda dig på en riktig het show- jag lovar att du inte kommer att bli besviken, du kommer snarare få svårt att vilja gå härifrån…och tanken är att du ska längta tills vi ses igen…

 

Puss Kenzie