Håll utkik efter oss!

Håll utkik efter oss!Då är det snart dags för årets största helg här på Club KINO! Elitloppet is coming up! Likaså gäller det maskinmässan – Vi väntar oss massor av härliga sexiga män som vill se och träffa våra heta strippor för danser, shower och  oförglömliga nätter! Detta är en helg vi laddar ordentligt för varje år – massor av personal står redo för att välkomna er på bästa möjliga vis och aldrig träffar man så många utav våra tjejer på plats samtidigt som just dessa kvällar! Det är full fart och vi älskar det! Det är också kul att se hur många som väljer att komma tillbaka år efter år! 

Under fredag och lördag  kommer ni också ha möjlighet att träffa oss runt omkring på stan – Håll utkik efter våra bilar för där finns också våra tjejer! Vågar du komma fram och säga hej? Kanske får man en liten gåva om man tar modet till sig… 😉 

Nya bilder på gång! I fredags hade vi en riktig proffs fotograf på plats för att fota några utav våra tjejer! Galet härliga och snygga bilder som jag fått godkänt att lägga upp några smakprov på! More to come! 😉 

Håll utkik efter oss!

Jag säger bara…

Håll utkik efter oss!   

Så om du är laddad för fest- för en upplevelse du sent kommer att glömma – Då finns det ett ställe och en adress du ska lägga på minnet! Club KINO – Döbelnsgatan 4 is the place to be! Vi lovar dig fartfyllda kvällar och nätter- det är danser och shower nonstop – det är magiskt! Jag rekommenderar dig redan nu att du i entrén väljer att köpa entré alternativet som inkluderar en lapdance- För att så fort  du kliver in genom dörren kan jag garantera dig att du kommer vilja ha flertalet utav Stockholms hetaste strippor dansandes i ditt knä! Och detta är bara förspelet…En trappa ned har vi privatrummen…

Vi ses väl till helgen? 😉 

Puss och kram! Kenzie 

Håll utkik efter oss!

 

Vill du läsa mer?

senaste inläggen