Njut av en show! 

Då är det sommar på riktigt! De senastee dagarna har jag dragit på mig bikinin och legat nere vid vattnet några timmar och hunnit skaffa lite färg! Som jag njuter av dessa dagar!  Med en bra bok och en stor kaffe går tiden undan innan det är dags för gym! Ultimata dagar och dessa fantastiska sommarkvällar är som gjorda för att träffa vänner, grilla eller sitta på en uteservering med ett glas rosé! För äntligen har restriktionerna lättat upp en aning och vi kan sitta på restaurangerna lite längre! Och det gäller även här hos oss på Club KINO! Bar och servering stänger 22:30 som överallt(!) Men, som jag informerade om i mitt  senaste inlägg , så kan man fortfarande besöka oss och träffa våra tjejer, njuta av en show och spendera tid i privatrum! 🙂 Entré kostar 595 kr. Igår var det en hel del glada herrar som hittade hit och humöret var på topp! Så kul! 🙂

Njut av en show

Sveriges nationaldag

Imorgon är det söndag den 6/6, Sveriges nationaldag! Vanligtvis skulle jag be er komma hit och fira denna dag med oss men eftersom vi har stängt söndag-måndag blir  det en svår ekvation att lösa! 😉 Som det ser ut just nu  ska vädret bli varmt och soligt så ut och njut och fira ordentligt! Kanske hinner vi ses redan ikväll om ni vill hitta på något spännande innan hemgång! 😉 Massor av härliga tjejer är på plats och showerna pågår från att ni kommer in! Vill man ha en extra sexig start tycker jag man börjar med en lapdance! Här får man en känsla av tjejen och det är en sådär lagom skön ”teaser” för att se hur det kan fortsätta sedan… 😉

Njut av en show

Striptease när den är som bäst

Jag har sagt det förr och det tål att sägas igen, striptease kommer aldrig att sluta faschinera och hänföra! Det kommer alltid att finnas en lockelse med detta fantastiska yrke! Här är det tillåtet att njuta fullt ut av det som utspelar sig på scenen framför. Galet snygga kvinnor som njuter av att få dansa, visa upp sig och bjuda på en show! För det är artister och det är vackert, sexigt och sensuellt! Alla har sina stilar och sitt sätt att dansa, så slå er ned och låt er ryckas med av känslan när striptease är som bäst! Kvinnokroppen är fantastisk på alla sätt, och här framhävs den på det mest hänförande viset i olika former och utseenden i sina rätta element!

Njut av en show
Njut av en show

Rose ni ser på bilderna är här ikväll! Så varmt välkomna att spendera en härlig sommarkväll hos oss och njut av en show av Rose eller någon av hennes underbara kollegor! Ni hittar henne på instagram under namnet elinarose_of, in och följ om ni vill se när hon jobbar 😉 

Puss Kenzie