En Lyckad Mingelkväll!

I torsdags var det åter igen dags för vår årliga mingelkväll här på Club KINO! En kväll där all vår personal är på plats för att ge bästa upplevelsen till våra inbjudna gäster! Redan kl 20:00 anlände de första gästerna och snart var lokalen fylld med partyglada människor! Baren var dubbelbemannad och längs ena väggen stod borden uppdukade med godsaker att äta på. Detta medan showerna pågick för fullt! Scenen bjöd på show non-stop och våra tjejer gjorde verkligen ett helt fantastiskt jobb! Denna kväll hade man verkligen chansen att träffa alla våra galet sexiga flickor och hitta sin favorit! 

En lyckad Mingelkväll!

Från förra året tog vi med oss önskemålet om en manlig strippa och detta år gästades vi av ingen mindre än Karl Of Sweden! En utav Sveriges kanske mest kända manliga strippor. Kul att se och otroligt uppskattat av både personal och gäster. Karl och Ida gjorde en grym parshow och kanske blev detta kvällens största snackis!? Galet heta tillsammans, grymt sexigt! 🙂 

En lyckad Mingelkväll!En lyckad Mingelkväll!En lyckad Mingelkväll!

En lyckad Mingelkväll på Club KINO!

När klockan slog tolv var det dags att återgå till vår ”ordinarie” strippklubb. På vägen hem fick man med sig en liten  goodie-bag som vi hoppas var uppskattad! 😉 

Många fick se vår berömda klubb på ett helt annat sätt än de är vana att se den och för dem som inte besökt oss tidigare hoppas vi att ni hade en fantastisk kväll! Trots snökaoset som varit är vi otroligt tacksamma för att så pass många valde att trotsa vädret och bege sig hit och dela denna kväll med oss! Ett år kvar till nästa ”mingel”- Kan ni hålla er till tåls? 😉 

En lyckad Mingelkväll!

Ikväll har den första utav de fyra nya Beck filmerna  ”Gunvald” TV- Premiär! Ni har väl inte missat att en utav scenerna utspelar sig i våra lokaler? 😉 

Hoppas att helgen varit fantastisk och att ni trotsar kylan och kommer in till oss i värmen! 😉 Pussar! Kenzie