Som min kollega skrev i tidigare inlägg är ju detta ett jobb som inte påminner om något annat. Det handlar inte om att sitta fastklistrad med trista arbetsuppgifter måndag-fredag. Här har man inte bara möjligheten att träffa en massa spännande människor, gäster som kollegor- utan här får man vara precis den man vill vara. När man vill. Varför inte göra nätterna lite extra spännande och leka med kollegorna när det är lite lugnare exempelvis? Eller har du som gäst några speciella önskemål? Något som får igång dig lite extra mycket? Följe med Venessa för några nätter sedan i utstyrsel som polis 😉  Vem har inte drömt om att bli stoppad utav fröken konstapel? Tänk vad hon skulle kunna göra med dig…händerna fast i bojor. Kanske till och med benen just för att hon ska ha så mycket makt som möjligt? 

 

Mmm vi gillar att leka- och vi gillar att få klä ut oss. Man känner sig lite extra sexig när man får dra på sig en outfit man inte använder allt för ofta. Som väcker uppmärksamhet. En kort kort sexig liten sjuksköterske dress…Då kan vi låtsas att jag får rädda ditt liv 😉 

Rollspel…är det något du annars gärna sysslar med? Kanske hemma med en partner/dejt? Bjud över på middag – Överraska genom att öppna dörren iförd en sexig outfit. Gå ut på en bar-låtsas att ni inte känner varann och att ni träffas för första gången!  

För att komma till vår klubb måste man passera vår butik som säljer massor med spännande och roliga leksaker och även en hel del roliga outfits! Så vare sig men har en tanke med sitt besök hos oss eller inte så finns det alltid en möjlighet att få sin önskan uppfylld om just Du vill leka!  😉 

Ska vi leka? 😉

Kanske ses vi redan inatt? 😉
Pusspuss! Kenzie