Öppet 20:00-05:00 varje dag!

Vintern kom tillbaka inatt, tänk att snö och minusgrader ständigt skapar detta trafik kaos! Samma sak varje år! Och inte nog med det så fortsätter restriktionerna att alla serveringsställen måste stänga klockan 23:00.  Visst har vi märkt av detta! Sedan en vecka tillbaka stänger vi baren klockan 23:00 och all servering upphör.  Men, de nattliga äventyren får faktiskt möjlighet att fortsätta! 😀 Vi erbjuder underhållning, och med det kan ni fortsätta njuta av sexiga shower och träffa våra fantastiskt härliga tjejer fram till klockan 05:00 alla dagar i veckan! 😀

Nattliga äventyr

Nattliga äventyr

Vi är vana att den större delen av våra gäster kommer efter midnatt eller ännu senare! Nu kommer de flesta innan klockan slagit tolv, men några hittar hit efteråt ändå! 🙂 Behöver man oroa sig för trängsel? Nej, visst har vi gäster och vi är så glada att ni fortsätter besöka oss! Men det är lugnare nätter än vad vi är vana vid och vi hoppas såklart precis som ni, att detta snart är över! Vi håller hoppet uppe och och våra tjejer finns här varje natt mellan 20:00-05:00, redo att ta hand om er! Är det något man behöver i dessa tider är det att få kliva in i en annan verklighet för en stund, lämna allt utanför och unna sig några nattliga äventyr! 😉

Nattliga äventyr
Nattliga äventyr

Magin med att besöka en strippklubb

Det är något magiskt i att besöka en strippklubb. Musiken när dörren öppnas, belysningen och dofterna. Tjejerna när de kliver upp på scen, hur de rör sig obehindrat i de höga klackarna, mjuka rörelser, sensuella och rytmiska till musiken. Hänförande, sexigt, porrigt. Ingen som vet hur natten fortsätter eller kommer sluta. Möjligheterna är många, kan du motstå, eller vill du ens motstå frestelsen att följa med på en privat show? Bara hon och du…;) Valet är ditt, vad du än beslutar dig för här på plats, hoppas jag att besöket här får dig att längta tillbaka 🙂

Nattliga ventyr
Nattliga äventyr

Njut av bilderna på Jinx i detta inlägg! Hon började hos oss i höstas och har snabbt blivit populär! Hon jobbar oftast helger så passa på att besöka oss nu till helgen om ni vill träffa henne! 😀

Jag har skrivit det förr och jag upprepar för att ni ska känna er trygga i att fortsätta besöka oss! 😀  Våra tjejer bär mask, vi erbjuder er mask i entren och vi har ordnat med sittplatser så att avstånd hålls. Allt för att ni, och givetvis vår personal ska känna sig trygga. Var beredd att uppvisa ert vaccinationspass. Vi välkomnar nya som erfarna besökare, ta med en vän eller fler,  och gör er redo för fler nattliga äventyr hos oss på Club KINO! 😉

Puss Kenzie 

Nattliga äventyr