Nätter att minnas!(En show med Gabriella och Lisa?)

Lördag kväll har startat och det är iskallt ute! Bäst att titta in till vår klubb med alla fantastiskt sexiga flickor för lite värme och härlig striptease!  I torsdags  hade vi åter igen underbara Miss Diana Ljung här som hade workshop i private dance. Ännu en kväll med våra flickor för inspiration, glädje, lek, bus  och nytänk! Love it! 

Nätter att minnas!(Från torsdagens workshop)

Nätter att minnas!

Kom hit och passa på att ta en privat show med din favorit tjej- eller kanske har du fler? Starta kvällen med en lapdance för att sedan fortsätta äventyret till ett av våra privatrum. Låt din kropp bli insmord i olja av ett par sköna händer och njut av att bli omhändertagen. Eller kanske behöver du värma dig i en utav våra jacuzzin? Skäm bort dig själv och gör lite mer av kvällen och natten, spendera din tid på det absolut bästa sättet hos oss! 

Redan nu har våra tjejer börjat ladda för Halloween och det inhandlas kostymer! Det råder ju lite olika meningar om när det ska firas. I USA och Storbritannien är Halloween en högtid som firas den 31 oktober. Men Alla Helgons Dag infaller lördag den 5 november i den svenska kalendern så här i Sverige brukar vi fira med ”Spökfest” fredagen innan- alltså i år den 4 november. Men- på Club KINO firar vi såklart hela veckan så kom hit och träffa din alldeles egna lilla städerska, skolflicka, playboy bunny eller cat woman 😉 Kanske har du något specifikt önskemål om en utstyrsel? Någon fantasi som tänder dig lite extra mycket? Var inte blyg! Är det någon gång du har chansen att uppleva sådant du endast drömt om och fantiserat om så är detta stället du ska passa på att uppleva det på! 😉 

Kom hit ikväll så tar vi hand om dig! Nedan bjuder jag på en liten sneakpeak från torsdagens ”workshop” med Diana. Enjoy! Puss puss! Kenzie