Olikheter

För ett par år sedan var det snökaos den här tiden, nu är det mer en isande kyla i Stockholm som väntar på att snön ska falla. Lustigt hur det kan vara så olika. Men så är det med allt. Precis som vi människor. Olikheter. Fantastiskt! Älskar hur vi kan vara varandras raka motsatser och ändå ha någonting gemensamt, och passa så bra ihop. 

Olikheter i vad vi har för olika behov och vad vi gör med behoven. Tillfredsställer vi dom eller låter vi dem vara? Och hur pass långt är man beredd för att gå för att få det man vill ha? Det gäller såklart allt, makt, pengar, droger, sex, mat. Mat och sömn klarar vi oss inte utan, sex klarar vi oss ifrån, men studier visar tydligt hur pass mycket bättre vi mår både fysiskt och psykiskt utav närhet, beröring och självklart allt som kommer därtill. 

Mer porr, snusk och njutning! 

Jag tillhör en utav de som älskar julen, dock är det inte alla som har samma känsla. Vissa firar inte ens jul… Ett val man gör, kanske på grund av religion, eller för att man helt enkelt inte har någon att fira med. Vill man inte fira julen ensam så har vi öppet! Alla dagar 21-07, även på självaste julafton! Vare sig man ser det som firande eller inte så finns möjligheterna för Mer porr, snusk och njutning! För låt oss tala klarspråk! Det finns en anledning till varför man kommer hit, vi behöver kanske släppa allt annat för en stund. Vi vill ha kul, kanske är det närhet, bekräftelse eller helt enkelt behovet av att få en fantasi tillfredsställd. Jag gillar att prata snusk. Jag har fantasier jag gillar att förverkliga och det är ofta mina fantasier som  får mig att komma när jag leker med mig själv…Vad behöver du? Fantasier är fantastiskt och jag älskar att höra om andras snuskiga fantasier…

Våra tjejer här är riktigt porriga! De kommer att få dig lämna det här stället med nya fantasier och jag varnar för att du kommer att vilja komma tillbaka snart igen…Minns ni vad jag skrev i mitt senaste inlägg? En ny tjej varje dag fram till jul…en egen adventskalender! Vad sägs om det? 😉 Mer porr, snusk och njutning åt folket helt enkelt! 😉 

Snart helg igen och julborden är i full gång! Hoppas vi ses snart! 

Puss Kenzie 

Vad sägs om att tillbringa tid med Luna iklädd tomteluva?…Passa på! 😉