Mina herrar! Det finns alltid något att fira! På onsdag gäller det- Sverige spelar och vi måste ju bara ta oss vidare i EM! Vi kommer finnas här- redo för att möta er glädje när vi tar segern! 😉 Kom och festa med våra tjejer- varje kväll är det fest och här finns vi redo – vad vi än ska fira! Midsommar är på ingång dessutom – missa inte att vi har öppet HELA midsommarhelgen! EM, Midsommar, student,bröllopstider, födelsedagar  – Ett gäng glada sexiga tjejer finns på plats varje kväll – kanske som cheerleaders på onsdag vem vet? 😉 Eller kåta små skolflickor? Något speciellt som just DU tänder på? Tro mig- här finns vi för att tillfredsställa – en fantasi som behöver få bli verklighet? Var inte blyg – säkerligen kommer du träffa någon av våra heta donnor som faller just DIG i smaken och som får äran att ge dig en upplevelse du sent ska glömma 😉

Kanske vill du börja kvällen med en lapdance? Eller varför inte ta en drink med en utav våra tjejer och bekanta dig lite extra – se om du vågar anförtro någon din vildaste fantasi? Eller- lyssna på vad vi gillar att göra innan du bestämmer dig för hur det hela ska fortsätta 😉  Möjligheterna är som sagt många för att du ska få en riktigt spännande natt – Denna måndag har vi haft en riktigt skön start på veckan! Dessa fantastiska tjejer älskar verkligen att bjuda på sig själva och man har aldrig en tråkig stund när man är här! Tuttar, rumpor, sköna kroppar- skratt, mingel och dans är bara en liten del utav Club KINO  – Stockholms absolut hetaste Strippklubb! 

Fira med oss! 

Denna vecka har sommaren äntligen börjat komma tillbaka – se till att göra det bästa utav den- sommaren är till för att skapa massa sköna och spännande minnen som vi sen kan leva på under vinterhalvåret – jag lovar att vi hjälper dig med det 😉

Så kom hit och fira med oss! Puss puss!

Kenzie 

 

     

    Fira med oss!