Vi öppnar tidigare!

Endast någon dag kvar till Julafton! Igår var det årets mörkaste dag och med det går vi nu sakta mot ljusare tider, här väljer vi att fokusera på det positiva! 🙂  I fredags kom ytterligare restriktioner, restaurangerna måste från och med den 24:e december  stänga redan klockan 20:00 och färre får sitta i samma sällskap. Dysterheten sköljer över landet som en våg. Så hur kan vi på Club KINO möta detta? Vi ger er en sexig julklapp och överraskar med att öppa en timma tidigare, detta börjar gälla efter julhelgen! Vi stänger inte! Vi anpassar oss och fortsätter givetvis att följa de restriktioner som ges.

En sexig julklapp
En sexig julklapp

En sexig julklapp

Javisst ni hörde helt rätt!From måndag den 28 december kommer vi att öppna redan klockan 20:00. Detta för att ge er möjligheten att träffa våra fantastiska tjejer ännu tidigare, och givetvis matcha tiderna för att ni ska ha möjlighet att komma hit direkt efter ett eventuellt restaurangbesök! 🙂 Sitt inte hemma själva i jul när möjligheten finns att komma till oss på Club KINO! Vem kan motstå våra härligt sexiga flickor klädda i rött? 😉  En riktigt sexig julklapp om jag får säga det själv! 😉

En sexig julklapp
En sexig julklapp

Mina julklappstips!

Har ni inhandlat alla juIklappar än? Om ni läst mitt senaste inlägg så rekommenderade jag dessa sexiga underkläder från märket Bracli. Exlusiva, hänförande och alldeles underbara! De fantastiska pärlorna är inte bara snygga, de stimulerar både mig och min partner när vi har sex om man använder någon av trosorna eller bodyn! Wow på den! 🙂 

Vill man nu inte shoppa underkläder så finns det en massa heta tips för en sexigare jul, och härliga mellandagar om inte annat! Vem vill inte ha en sexig julklapp? Det finns förvisso en djungel men om jag får ge ett tips till henne,(förutom underkläder), ett till honom och för paret så säger jag: 

  • Till henne:  Womanizer alla dagar i veckan! Orgasmgaranti borde räcka som skäl för att ge bort denna njutning! Även otroligt skön att använda tillsammans, speciellt när man rider! 
  • Till honom: Prostatavibrator. Stimulans och njutning så många män går miste om! 
  • Till paret:  En riktigt bra vibrerande penisring  kommer att få er båda att gå i taket!  Just denna i länken är min absoluta favorit! Och glöm inte, till leksaker bör man alltid använda glidmedel och varför inte festa till det med ett som smakar gott! (Avsugningar har aldrig varit så populärt,tro mig! 😉 )  
En sexig julklapp
En sexig julklapp

God Jul! 

I år satsar vi än mer på julfirandet här på Club KINO. På julafton, juldagen och annandag jul bjuder vi på skinksmörgås och valfri dryck för att ge er den extra julkänslan när ni anländer till klubben! Kom hit ensam eller med vänner, träffa och mingla med våra tjejer och tillåt dig själv att njuta av din tid hos oss. Spendera tid i något av våra härliga privatrum. Varför inte bada och bli lite extra glada? Drick ett glas bubbel och glöm allt grubbel! 😉

Vi fortsätter att hålla öppet varje kväll/natt, med något ändrade öppettider för att göra det bästa vi kan av denna tid. Låt oss njuta av julen och det som är kvar av år 2020! 🙂

Önskar er en riktigt God jul!

Puss Kenzie

En sexig julklapp
En sexig julklapp

Många har frågat efter Tess och önskat nya bilder på vår egna Kinky drottning! Äntligen fick jag möjligheten att fota henne igen så njut av henne och porriga Nina i detta inlägg! En sexig julklapp från mig till er! 😉