Det finns alltid något att fira, och inatt firar vi att Sverige vann matchen mot Luxemburg med hela 8-0! Vilken seger! Heja Sverige! Så trots kyla och regn gläds vi åt segern, och att det är helg såklart! Oktober stoltserar med att det är höst på riktigt och bjuder på en ordentlig kyla – vilket våra tjejer fått erfara som hängt runt omkring på stan även denna helg! Öl&Whisky mässan var som vanligt poppis! 😉 Här dricker ju de flesta öl- men våra tjejer föredrar godis-shots och champagne 😉

Vi har En seger att fira! 

Så kom in till oss i värmen ikväll! Vi har en seger att fira och våra tjejer är som vanligt laddade för att ta hand om er hela natten! Våra jacuzzi är uppvärmda, ölen kyld, musiken och dansen är redan igång! Vad mer kan man önska en lördag natt?

Fredagen startade med en svensexa med ett gäng killar från London. De var riktigt taggade och brudgummen fick sig en riktigt het show på scenen! Tess gjorde entré med polisutstyrsel, och huvudpersonen i fråga fick sitta på knä med handklovar runt en poledance stång och en gag-ball i munnen! En dans och lite smisk senare fortsatte deras äventyr för fullt här på klubben! Riktigt uppskattat! Kanske framförallt av hans vänner som fick se hela showen 😉

Man behöver absolut inte vänta till helgen för att komma hit! Många föredrar ju att komma söndagar, måndagar eller tisdagar som vanligtvis är lite lugnare. Och som sagt, svensexor är poppis och dessa kan vi anordna privata om så önskas! Hör av er till oss så skräddarsyr vi ihop ett par riktigt spännande timmar för er vän. Eller kanske gäller det en födelsedagsfest?  Vad som än behöver firas så finns möjligheten att boka en privat fest! Lovar att det brukar vara riktigt uppskattat!

 

 

 

I början av kvällen hängde jag lite med Nina en trappa ned- ni vet, där magin utspelar sig. I våra privatrum 😉

Hoppas ni tänker er att vi ska fira ordentligt inatt! Puss puss!

Kenzie